Loading...
Loading...

Raumanmeren koulu

Kourujärven koulu

Miesten joukkue

Läntinen III divisioona

Salivuorot (salien sijainti sivun alalaidassa):

Keskiviikko - Raumanmeren koulu 19:30 - 21:00

Perjantai - Raumanmeren koulu 19:30 - 21:00

 

Yhteyshenkilö:

Joonas Puustelli

info(at)raumabasket.fi

 

Valmentaja:

Juha Valtanen

 

Linkki otteluohjelmaan

Linkki sarjataulukkoon

Salivuorot (salien sijainti sivun alalaidassa):

-

 

Joukkueenjohtaja:

-

 

Valmentajat:

-

 

Linkki otteluohjelmaan

Linkki sarjataulukkoon

A-juniorit

Kaudella 2017-2018 Rauma Basketilla ei ole A-juniorien joukkuetta

C-juniorit

2004 ja myöhemmin syntyneet

 

Salivuorot (salien sijainti sivun alalaidassa):

Maanantai - Raumanmeren koulu 16:00 - 17:30

Keskiviikko - Raumanmeren koulu 16:30 - 18:30

Perjantai - Kourujärven koulu 18:00 - 19:30

 

Joukkueenjohtaja:

Katja Äärilä

etunimi.sukunimi(at)gmail.com

 

Valmentajat:

Timo Siekkinen (vastuuvalmentaja)

Hemmo Isotalo

Juha-Pekka Vaarala

Mikko Koivisto

 

Linkki otteluohjelmaan

Linkki sarjataulukkoon

Pyynpään koulu

Loading...

Harrastelijaryhmä

15 vuotiaille ja ylöspäin

Salivuorot (salien sijainti sivun alalaidassa):

Maanantai - Pyynpään koulu 20:00 - 21:30

 

Joukkueenjohtaja:

Jukka Palmo

etunimi.sukunimi(at)gmail.com

 

 

Salit

Loading...

Unajan koulu

Kortelan koulu

Loading...

Uotilan koulu

Loading...

Mini- ja mikropojat

Minit 2006 - 2007

Mikrot 2008 ja myöhemmin syntyneet

 

Salivuorot (salien sijainti sivun alalaidassa):

Tiistai - Kaaron koulu 18:30 - 19:30

Torstai - Kaaron koulu 19:00 - 20:00

 

 

Joukkueenjohtaja:

Johanna Msagha

etunimi.sukunimi(at)gmail.com

 

Valmentajat:

Veikka Annila

Aki Salmi

 

Linkki otteluohjelmaan

Linkki sarjataulukkoon

B-juniorit

2002 ja myöhemmin syntyneet

Salivuorot (salien sijainti sivun alalaidassa):

Maanantai - Kourujärven koulu 18:30 - 19:30 (lokakuun alkuun asti)

Tiistai - Kourujärven koulu 17:00 - 18:30 (lokakuun alkuun asti)

Keskiviikko - Raumanmeren koulu 18:00 - 19:30

Perjantai - Kourujärven koulu 19:30 - 21:00

 

Joukkueenjohtaja:

Katariina Stenroos

etunimi.sukunimi(at)gmail.com

 

Valmentajat:

Pirkka Haapanen (vastuuvalmentaja)

Andre Upshaw

Tomi Tiittanen

 

Linkki otteluohjelmaan

Linkki sarjataulukkoon

Nortamon koulu

Loading...

Jos haluat liittyä johonkin joukkueeseen, ota yhteyttä suoraan joukkueenjohtajaan tai osoitteeseen info(at)raumabasket.fi